53. aukció
Kokas Ignác (1926-2009) Útmenti táj
59

Kokas Ignác (1926-2009)

Útmenti táj

Akvarell, papír, 24,5x34,5 cm
Jelezve jobbra lent: Kokas I
Kikiáltási ár: 180 000 Ft
Becsérték: 300 000 - 500 000 Ft