13. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Keserü Ilona kortárs aukció, optikai jelenség, virtuális illúzió
92

Keserü Ilona (1933-)

Utókép 5. (Háromszoros nap), 1985

Olaj, vászon, 70,5 x 100,5 cm
Jelezve jobbra lent: Keserü
Hátoldalon: Keserü Ilona Utókép 5. 1985
Kikiáltási ár: 12 000 000 Ft
Becsérték: 18 000 000 - 24 000 000 Ft

ÉLETMŰJEGYZÉK-SZÁM: 1985/1175
¦ In: Képerdő – Ilona Keserü Ilona művei (1982-2008). MODEM, Debrecen, 324. o.

KIÁLLÍTVA:
¦ Keserü Ilona kiállítása. Ernst Múzeum, Budapest, 1989. január 26. – február 19. (kat.: 11.)
¦ Keserü Ilona kiállítása. Kecskeméti Képtár, Kecskemét, 1989. március 17. – május 14. (kat.: 11.)

KIÁLLÍTVA ÉS REPRODUKÁLVA:
¦ Képerdő – Ilona Keserü Ilona művei (1982-2008). MODEM, Debrecen, 2008. november 23. – 2009. március 1.

REPRODUKÁLVA:
¦ Nagy Zoltán: Folytonosság és újrakezdés. Keserü Ilona legújabb képei. In: Művészet 1989/2., 17.

10

Keserü Ilona (1933-)

Színtanulmány, 1988

Kikiáltási ár: 3 400 000 Ft