12. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA - II. rész
Jakovits József 1909 - 1994 Utolsó lélegzet (Forradalmi sorozat, IX. lap), 1956
89

Jakovits József 1909 - 1994

Utolsó lélegzet (Forradalmi sorozat, IX. lap), 1956

Litográfia, papír, 32,5 x 23 cm
Jelezve jobbra lent: F. Farkas Tamásnak Barátsággal: 1990. jan. Jakovits
Jelezve balra lent: 9. Utolsó lélegzet
Kikiáltási ár: 60 000 Ft
Becsérték: 100 000 - 140 000 Ft