66. aukció (2021. június)
Barta Mária (1897-1969) Úton
46

Barta Mária (1897-1969)

Úton

Olaj, vászon, 50 x 60 cm
Jelezve jobbra lent: Barta M.
Kikiáltási ár: 600 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 1 500 000 Ft

¦ Barta Mária (1897-1969) festmények, grafikák, kollázsok. Szombathelyi képtár, 1999. szeptember 16. – október. 24., katalógus: 71.