35. aukció
Gulácsy Lajos (1882-1932) Úton (A zárda környéke), 1905 előtt
112

Gulácsy Lajos (1882-1932)

Úton (A zárda környéke), 1905 előtt

Olaj, papírlemez, 42,5x49,5 cm
Jelezve balra lent: Gulácsy, Hátoldalon autográf felirat: Gulácsy Lajos Úton (A Zárda környéke) olajf. Ára 100 korona
Kikiáltási ár: 15 000 000 Ft