121 legszebb Mednyánszky festmény
Mednyánszky László (1852-1919) Útonálló (Rablótámadás), 1910-es évek első fele
104

Útonálló (Rablótámadás), 1910-es évek első fele

Olaj, vászon, 100x79 cm