33. aukció
Bak Imre (1939-) Utópia, 2000
141

Bak Imre (1939-2022)

Utópia, 2000

Akril, vászon, 120x80 cm
Jelezve hátoldalon: Bak/ 2000 Utópia Seres Ernőnek Imre
Kikiáltási ár: 950 000 Ft