54. aukció
Biai Föglein István (1905-1974) Üvegcsendélet, 1932
165

Biai Föglein István (1905-1974)

Üvegcsendélet, 1932

Olaj, vászon, 145x115,5 cm
Jelezve jobbra lent: Biai Föglein István 932
Kikiáltási ár: 850 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 000 000 Ft

KIÁLLÍTVA:‣ Biai Föglein István festőművész és Ambrosi Gustinus szobrászművész gyűjteményes kiállítása,Ernst Múzeum, Budapest, 1933. november, katalógus: 46.