12. aukció
Bor Pál (1889-1982) Üveges csendélet, 1929
10

Bor Pál (1889-1982)

Üveges csendélet, 1929

Olaj, vászon, papírlemezen, 58x33,5 cm
Jelezve jobbra lent: Bor 1929
Kikiáltási ár: 440 000 Ft

Kiállítva: Bor Pál kiállítás, Haas Galéria, 2001.