49. aukció
Bruck Lajos (1846-1910) Üveges tót
171

Bruck Lajos (1846-1910)

Üveges tót

Olaj, fa, 60x44,5 cm
Jelezve jobbra lent: Bruck Lajos
Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 900 000 Ft

KIÁLLÍTVA:
•Tavaszi Nemzetközi Kiállítás. Műcsarnok, Budapest, 1903. katalógus: 288. (Drótos címmel)