51. aukció
Keserü Ilona (1933-) Üzenet Ország Lilinek, 1979
50

Keserü Ilona (1933-)

Üzenet Ország Lilinek, 1979

Olaj, réz, műanyag, fán, 36,5x54,5 cm
Jelezve jobbra lent: Keserü; Jelezve balra fent: Üzenet Ország Lilinek; Ajánlás balra lent: …….. szeretettel 1983
Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 5 000 000 Ft

‣ korábban Kolozsváry Ernő gyűjteményében (1983)

‣ Kalligráfia. Fészek Művészklub, Budapest, 1982.
‣ Keserü Ilona gyűjteményes kiállítása. Műcsarnok, Budapest, 1983. december 21 – 1984. január