48. aukció
Kádár Béla (1877-1956) Uzsonna, 1909 körül
154

Kádár Béla (1877-1956)

Uzsonna, 1909 körül

Olaj, vászon, 106,5x91,5 cm
Jelezve jobbra lent: Kádár B.
Kikiáltási ár: 8 000 000 Ft
Becsérték: 15 000 000 - 20 000 000 Ft

41

Kádár Béla (1877-1956)

Anya gyermekével

Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft
117

Kádár Béla (1877-1956)

Fátyolos pirosruhás nő

Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft
181

Kádár Béla (1877-1956)

Fürdőzők

Kikiáltási ár: 3 600 000 Ft