59. aukció
Szőnyi István (1894-1960) Uzsonna, 1936 körül
211

Szőnyi István (1894-1960)

Uzsonna, 1936 körül

Olaj, vászon, 70,5x100,5 cm
Jelezve jobbra lent: Szőnyi I.
Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 8 000 000 Ft

Feltehetően kiállítva :

¦ Szőnyi István festőművész gyűjteményes kiállítása. Fränkel Szalon, Budapest, 1937. október 17. – november 2. katalógus: 11. (Uzsonna címmel)