71. Aukció
Tipary Dezső (1887-1964) Uzsonna a kertben, 1920
101

Tipary Dezső (1887-1964)

Uzsonna a kertben, 1920

Olaj, vászon, 47,5 x 55,5 cm
Jelezve jobbra lent: Tipary D. 1920
Kikiáltási ár: 360 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 1 000 000 Ft