44. aukció
Járitz Józsa (1893-1986) Uzsonna a kertben
103

Járitz Józsa (1893-1986)

Uzsonna a kertben

Olaj, vászon, 136x151 cm
Jelezve jobbra lent: Járitz
Kikiáltási ár: 750 000 Ft
Becsérték: 1 200 000 - 1 600 000 Ft