74. Téli aukció
Hikádi Erzsébet búcsú
22

Hikádi Erzsébet (1911-2008)

Vácegresi búcsú, 1980

Olaj, farost, 80,5 x 60 cm
Jelezve jobbra középen: Hikádi E 1980 Bucsu
Jelezve hátoldalon: Vácegresi búcsú
Kikiáltási ár: 550 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 2 000 000 Ft