21. aukció
Pataky László (1857-1912) Vadorzó
143

Pataky László (1857-1912)

Vadorzó

Olaj, vászon, 27x20,5 cm
Jelezve jobbra lent: Pataky L
Kikiáltási ár: 90 000 Ft

Kiállítva: Holló Barnabás, Madarász Viktor, Zemplényi Tivadar és Pataky László hátrahagyott műveiből rendezett kiállítás, Műcsarnok, Budapest, 1918. katalógus: 64.