45. aukció
Szinyei Merse Pál (1845-1920) Vadrózsabokor (Csipkerózsika-bokor), 1910 körül
35

Szinyei Merse Pál (1845-1920)

Vadrózsabokor (Csipkerózsika-bokor), 1910 körül

Olaj, vászon, 56x60,5 cm
Jelezve jobbra lent: Szinyei
Kikiáltási ár: 7 000 000 Ft
Becsérték: 12 000 000 - 18 000 000 Ft

OEUVRE-JEGYZÉK: 224.
• In.: Szinyei Merse Anna: Szinyei Merse Pál élete és művészete. Magyar Nemzeti Galéria – Corvina Kiadó, Budapest, 1990.

AUKCIONÁLVA ÉS REPRODUKÁLVA:
• Az Ernst-Múzeum XI. aukciója, 1920. 456. tétel