26. aukció
Lotz Károly (1833-1904) Vágtató szekér, 1860 körül
57

Lotz Károly (1833-1904)

Vágtató szekér, 1860 körül

Olaj, vászon, 19x27 cm
Jelezve balra lent: f. Lotz K.
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft