Kortárs aukció
Lossonczy Tamás (1904-2009) Vágy, 1990
39

Lossonczy Tamás (1904-2009)

Vágy, 1990

Olaj, vászon, 60x50 cm
Jelezve jobbra fent: Lossonczy Tamás 1990, Jelezve hátoldalon: Lossonczy Tamás 1990
Kikiáltási ár: 550 000 Ft