26. aukció
Tornyai János (1869-1936) Vágyakozás
75

Tornyai János (1869-1936)

Vágyakozás

Olaj, vászon, 49x78,5 cm
Kikiáltási ár: 420 000 Ft

Proveniencia: a tulajdonos családja a művésztől vásárolta a festményt