66. aukció (2021 kortárs)
Halász András 1946- Vallás, 1979
96

Halász András 1946-

Vallás, 1979

Olaj, vászon, 118 x 177,5 cm
Jelezve hátoldalon: Halász András 1979. Budapest, Vallás
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Becsérték: 2 500 000 - 3 000 000 Ft

¦ Halász András: Vallás. Jókai Művelődési Ház, Budaörs, 1979. november 16. – december 9.

¦ Fiatal Művészek Klubja, Budapest, 1979. november

¦ Simon Zsuzsanna: Kényszerteória – Fiatal képzőművészekről. In: Mozgó Világ 1980/6., 83.

¦ Halász András: Feljegyzések a 80-as évek amerikai festészetéről, I. rész. Balkon, 15. évfolyam, 2. szám, (Újraközölve Balkon 2007/2., 10.) Orpheusz Kiadó Kft., Budapest