6. Háború utáni és Kortárs művek aukciója
Góra Orsolya (1975-) Valóság fragmentumok a Fehér Mátrixban12, 2018-19
23

Góra Orsolya (1975)

Valóság fragmentumok a Fehér Mátrixban12, 2018-19

Olaj, vászon, 150 x 100 cm
Jelezve hátoldalon: Góra 2018-19
Kikiáltási ár: 650 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 2 000 000 Ft

Nagy T. Katalin: Térben/helyben, Új Művészet, 2019. május, 50. oldal

Pataki Gábor: A festő mint kockajátékos, Műértő, 2019. november, 9. oldal

A művész honlapján: https://goraorsolya.hu/