1. Grafikai aukció (2021. április)
Lakner László (1936-) Változatok, 1967
105

Lakner László (1936-)

Változatok, 1967

Rézkarc, akvatinta, papír, 38,5 x 29,5 cm
Jelezve balra lent: 47/50 Változatok 1966. Jelezve jobbra lent: Lakner László 1967
Kikiáltási ár: 240 000 Ft
Becsérték: 360 000 - 500 000 Ft