73. őszi aukció
Gulácsy Lajos San Servolo Velence Olaszország
13

Gulácsy Lajos (1882-1932)

Vándor család, 1914

Akvarell, ceruza, papír, 43 x 58 cm
Jelezve jobbra lent: L. Gulácsy Venezia S. Servolo 1914
Kikiáltási ár: 8 000 000 Ft
Becsérték: 12 000 000 - 18 000 000 Ft