8. aukció
Tóth Menyhért (1904-1980) Vándor
85

Tóth Menyhért (1904-1980)

Vándor

Olaj, karton, 62,5x44,5 cm
Jelezve jobbra lent: TM.
Kikiáltási ár: 360 000 Ft