39. aukció
Bortnyik Sándor (1893-1976) Vándorcirkusz, 1943
174

Bortnyik Sándor (1893-1976)

Vándorcirkusz, 1943

Olaj, vászon, 65x95,5 cm
Jelezve jobbra fent: Bortnyik 43
Kikiáltási ár: 3 400 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 7 000 000 Ft

Aukcionálva:
•Mű-Terem Galéria 11. árverés, 113. tétel

•Bortnyik Sándor kiállítása.
Magyar Nemzeti Galéria, Budapest, 1969. március – április, katalógus: 74.
•Bortnyik Sándor festőművész és Gyu