21. aukció
Szabó Vladimir (1905-1991) Vándorhegedűs, 1945
230

Szabó Vladimir (1905-1991)

Vándorhegedűs, 1945

Olaj, papírlemez, 49,5x33 cm
Jelezve balra lent: Szabó Vladimir 1945
Kikiáltási ár: 380 000 Ft