63. aukció
Brodszky Sándor (1819-1901) Vár
95

Brodszky Sándor (1819-1901)

Vár

Olaj, vászon, 29x37 cm
Jelezve balra lent: Brodszky S.
Kikiáltási ár: 180 000 Ft
Becsérték: 300 000 - 500 000 Ft