25. aukció
Paál Albert (1895-1968) Vár a domboldalon
105

Paál Albert (1895-1968)

Vár a domboldalon

Olaj, vászon, 46x51 cm
Jelezve balra lent: Paál Albert
Kikiáltási ár: 220 000 Ft