14. aukció
Fényes Adolf (1867-1945) Vár a dombon
25

Fényes Adolf (1867-1945)

Vár a dombon

Olaj, vászon, 50x60 cm
Jelezve jobbra lent: Fényes
Kikiáltási ár: 650 000 Ft