16. aukció
Ligeti Antal (1823-1890) Vár a dombtetőn
49

Ligeti Antal (1823-1890)

Vár a dombtetőn

Olaj, vászon, 56x70 cm
Jelezve balra lent: Ligeti A.
Kikiáltási ár: 1 300 000 Ft

(Restaurált)