47. aukció
Mednyánszky László (1852-1919) Vár látképe
118

Vár látképe

Ceruza, akvarell, papír, 38,5x27 cm
Jelezve jobbra lent: Mednyánszky és hagyatéki pecsét
Kikiáltási ár: 180 000 Ft
Becsérték: 300 000 - 500 000 Ft