20. aukció
Szőnyi István (1894-1960) Várakozás
33

Szőnyi István (1894-1960)

Várakozás

Olajtempera, vászon, 70x100 cm
Jelezve jobbra lent: Szőnyi I.
Kikiáltási ár: 2 600 000 Ft

Kiállítva és reprodukálva: Szőnyi István emlékkiállítása magángyűjteményekből. Polgár Galéria, Budapest, 1999. június 4 – október 24, katalógus: 41.