61. aukció
Gulácsy Lajos (1882-1932) Várakozás I. (Schubert-dal?), 1905 körül
48

Gulácsy Lajos (1882-1932)

Várakozás I. (Schubert-dal?), 1905 körül

Olaj, vászon, 105x128 cm
Jelezve balra lent: Gulácsy L.
Kikiáltási ár: 15 000 000 Ft
Becsérték: 30 000 000 - 40 000 000 Ft

Reprodukálva :

¦ Szíj Béla: Gulácsy Lajos. Corvina Kiadó, Budapest, 1979. 17. kép

¦ Szabadi Judit: Gulácsy Lajos. Fekete Sas Kiadó, Budapest, 2007. 121. kép

¦ Marosvölgyi Gábor: Gulácsy Lajos (1882-1932). Mundus Magyar Egyetemi Kiadó, Budapest, 2008. 48. kép

20

Gulácsy Lajos (1882-1932)

Velencei álom

Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft
152

Gulácsy Lajos (1882-1932)

Rokokó jelenet

Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft