4. aukció
Knopp Imre (1867-1945) Várakozás
5

Knopp Imre (1867-1945)

Várakozás

Olaj, vászon, 59x73 cm
Kikiáltási ár: 250 000 Ft

Reprodukálva: Művészet, 1913 XII. évfolyam 104. oldal