6. Háború utáni és Kortárs művek aukciója
Szurcsik József (1959-) Várakozók, 2001-2016
7

Szurcsik József (1959-)

Várakozók, 2001-2016

Olaj, akril, vászon, 60,5 x 45,5 cm
Jelezve balra lent: SzJ 2001-2016, Jelezve hátoldalon: Szurcsik József "Várakozók" 2001- 2016 akril, olaj
Kikiáltási ár: 280 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 700 000 Ft