64. aukció
Dési Huber István (1895-1944) Várandós nő, 1932 körül
189

Dési Huber István (1895-1944)

Várandós nő, 1932 körül

Olaj, vászon, 67,5x55,5 cm
Jelezve jobbra lent: Dési Huber
Kikiáltási ár: 340 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft

Kiállítva ¦ Exhibited:

¦ Merítés a KÚT-ból. X. Jubiláris kiállítás. Haas Galéria, Budapest, 2006. október 12. – november 18., katalógus: Dési Huber István/4.

¦ Merítés a KÚT-ból. XI. Dési Huber István (1895-1944) festőművész emlékkiállítása. Haas Galéria, Budapest, 2007. október 18. – december 1., katalógus: 42.