6. Háború utáni és Kortárs művek aukciója
Péli Tamás (1948-1994) Varázsló, 1974
40

Péli Tamás (1948-1994)

Varázsló, 1974

Olaj, farost, 160 x 75 cm
Jelezve hátoldalon: Pély Tamás „A varázsló”
Kikiáltási ár: 550 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 200 000 Ft