121 legszebb magyar festmény
Gulácsy Lajos (1882-1932) Varázsló Kertje, 1906
28

Gulácsy Lajos (1882-1932)

Varázsló Kertje, 1906

Olaj, vászon, 86x63 cm
Jelezve jobbra lent: Gulácsy

A Magyar Nemzeti Galéria tulajdona