32. aukció
Szikora Tamás (1943-2012) Variációk 3. pontra III, 1980
91

Szikora Tamás (1943-2012)

Variációk 3. pontra III, 1980"

Olaj, vegyestechnika, vászon, 80,5x100 cm
Jelezve jobbra lent: Szikora 80.
Kikiáltási ár: 700 000 Ft