17. aukció
Schönberger Armand (1885-1974) Város, 1930
206

Schönberger Armand (1885-1974)

Város, 1930

Olaj, vászon, 86x65,5 cm
Jelezve balra lent: Schönberger A. 1930
Kikiáltási ár: 5 500 000 Ft