71. Aukció
Schönberger Armand (1885-1974) Város
108

Schönberger Armand (1885-1974)

Város

Olaj, vászon, 76 x 63 cm
Jelezve jobbra lent: Schönberger
Kikiáltási ár: 3 400 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 7 000 000 Ft

33

Városkép, 1924

Kikiáltási ár: 1 100 000 Ft
179

Olvasó nő

Kikiáltási ár: 480 000 Ft