A magyar festészet rejtőzködő csodái II.
Schönberger Armand (1885-1974) Város a domboldalon, 1928
50

Schönberger Armand (1885-1974)

Város a domboldalon, 1928

Olaj, vászon, 89x68 cm
Jelezve balra lent: Schönberger A. 1928