Kádár Béla kiállítás
Kádár Béla (1877-1956) Város alakkal, 1928 körül
80

Kádár Béla (1877-1956)

Város alakkal, 1928 körül

Olaj, vászon, 95x85 cm
Jelezve jobbra lent: Kádár Béla