25. aukció
Bak Imre (1939-) Város IV., 1999
9

Bak Imre (1939-2022)

Város IV., 1999

Olaj, vászon, 50x70 cm
Jelezve hátoldalon: Város IV. Bak I. 99
Kikiáltási ár: 100 000 Ft