74. Téli aukció
Scheiber Hugó expresszionizmus
176

Scheiber Hugó (1873-1950)

Város szélén, 1920 körül

Olaj, karton, 69 x 97,5 cm
Jelezve jobbra lent: Scheiber H
Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 6 000 000 Ft

REPRODUKÁLVA:
¦ Molnos Péter: Scheiber Hugó. Festészet a jazz ritmusában, Kieselbach Galéria kiadása, Budapest, 2014, 293.o.