4. aukció
Schönberger Armand (1885-1974) Város télen
11

Schönberger Armand (1885-1974)

Város télen

Olaj, vászon, 78x58 cm
Jelezve jobbra lent: Schönberger
Kikiáltási ár: 380 000 Ft

85

Akt fátyolban

Kikiáltási ár: 400 000 Ft