50. Jubileumi Aukció
Vaszary János nagyváros
90

Városi forgalom, 1930-as évek eleje

Olaj, vászon, 60 x 70 cm
Kikiáltási ár: 8 500 000 Ft
Becsérték: 15 000 000 - 20 000 000 Ft

KIÁLLÍTVA ÉS (RÉSZLET) REPRODUKÁLVA:
‣ Vaszary magángyűjteményekben. Virág Judit Galéria, Budapest, 2015. március 28. – április 25. kat. szám nélkül