25. aukció
Vaszary János nagyváros
242

Városi forgalom

Olaj, vászon, 60x70 cm
Kikiáltási ár: 10 000 000 Ft

A hátoldalon özvegy Vaszary Jánosné attesztje: Ez a kép férjem műve. Özv. Vaszary Jánosné